Review van Securitas Nederland
Marcel Reith, Areamanager Securitas:
"Wij hebben als area MT 5 van Securitas Nederland enkele trainingen/workshops gevolgd bij Jerry Helmers, trainer bij Dé Nederlandse Debatclub.
Doel van de workshop was om het team meer inzicht te geven in het opbouwen van een gesprek en structuur te houden tijdens een gesprek.
Veelal worden gesprekken onvoldoende voorbereid of laat men zich meeslepen in de argumenten van de ander.
Jerry Helmers heeft Securitas vanuit de basis van het debatteren inzichten gegeven hoe je met een aantal eenvoudige ‘tools’ overtuigend kunt zijn en hoe je in een gesprek tevens gebruik kunt maken van de opmerkingen van de ander. Het waren bijzonder leerzame, maar vooral leuke bijeenkomsten, waarin op een ongewongen wijze kon worden geoefend. Echt een aanrader!"