Dé Nederlandse Debatclub in Amsterdam maakt voor het jaar 2026 een heldere keuze: het gaat onvoorwaardelijk om (blijven) Spreken én Luisteren. Niets meer, niets minder. Want alleen dan geldt: je kunt pas verbinden als je de verschillen durft te benoemen.
Jerry Helmers, mede-oprichter van Dé Nederlandse Debatclub in Amsterdam, vertelt in onderstaande video in 50 seconden wat dé kern van het nieuwe jaar 2026 gaat worden.
Wat of wie is Dé Nederlandse Debatclub eigenlijk?
De club in Amsterdam
Bij Dé Nederlandse Debatclub in Amsterdam (opgericht in 2013) houden we ons bezig met het trainen van belangrijke persoonlijke vaardigheden, zoals spreken in het openbaar, pitchen, speechen, argumenteren, debatteren, (jezelf) presenteren en de Kunst van het Overtuigen. Dit zijn stuk voor stuk soft skills die belangrijker dan ooit worden.
Voor iedereen. We organiseren regelmatig clubavonden op onze eigen trainingslocatie in Amsterdam. Je bent van harte welkom om een keer mee te doen.
Je ontmoet dan sowieso vele andere ambitieuze professionals die in een veilige omgeving aan die vaardigheden willen werken én dus persoonlijke groei nastreven.
Workshops en trainingen
De professionele trainers van Dé Nederlandse Debatclub reizen tevens het hele land door om workshops en trainingen te geven. Dat doen we bij commerciële bedrijven (superleuk als bedrijfsuitje), politieke partijen (zowel lokaal, provinciaal als landelijk), de overheid en in het onderwijs. Of het nu gaat om een beginnerstraining debatteren, spreken in het openbaar, het optimaliseren van je pitch of verkoopvaardigheden alsook mediatrainingen.
Zo geven we al twee jaar superleuke podcasttrainingen, zowel voor politieke partijen als voor ondernemers met hun bedrijven. We komen dan met onze eigen mobiele podcaststudio naar jou toe als onderdeel van een mediatraining. Ja, we nemen letterlijk een oefenpodcast op die je kunt terugluisteren.
Kortom, wat we ook voor jou doen: je bent altijd gegarandeerd van een boost voor jouw persoonlijke vaardigheden.



